Діти у Дубні підуть у школу 1 березня
У четвер, 22 лютого, під час позапланової наради міського голови Василя Антонюка з директорами шкіл — вирішено продовжити карантин у закладах загальної середньої освіти міста Дубна до 28 лютого 2018 року. Тобто діти після майже трьох тижнів перерви підуть у школу 1 березня.
Коментарі