П'ятдесят освітян Рівненщини позмагалися у конкурсі «Вчитель року»

П'ятдесят освітян Рівненщини позмагалися у конкурсі «Вчитель року»
Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018». Цьогоріч конкурс відбувся у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Серед учасників – 50 педагогів Рівненщини. Список.

Освітяни проходили випробування, давали уроки та показували успішні практики. 

За підсумками журі, першість здобули:

— У номінації «Українська мова та література» – Островська Катерина Миколаївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії.

— У номінації «Фізика» – Сидорчик Катерина Михайлівна, вчитель Вараської загальноосвітньої школи I – III ступенів №1.

— У номінації «Німецька мова»– Ваколюк Людмила Юріївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії.

— У номінації «Фізична культура» – Марковець Марія Василівна, вчитель Суховільського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької райради.

Ці четверо найкращих представників області з 21 по 28 квітня прийматимуть участь у Всеукраїнському конкурсі. Переможці номінації «німецька мова» змагатимуться на Волині, «українська мова та література» – на Рівненщині, «фізика» – на Івано-Франківщині, «фізична культура» – на Запоріжжі. За матеріалами управління освіти і науки Рівненської ОДА.
Фотогалерея:
П'ятдесят освітян Рівненщини позмагалися у конкурсі «Вчитель року» 0П'ятдесят освітян Рівненщини позмагалися у конкурсі «Вчитель року» 1П'ятдесят освітян Рівненщини позмагалися у конкурсі «Вчитель року» 2
1007

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...