Волейболісти з Дубенського району - бронзові призери обласних змагань
24 лютого в смт. Квасилів Рівненського району відбувся розіграш Кубку області ВФСТ «Колос» з волейболу, присвячений Дню пам'яті «Небесної сотні».
У змаганнях взяли участь дев'ять команд. Дубенський район на цих змаганнях представляла команда села Варковичі — срібний призер чемпіонату Дубенського району 2017 року з волейболу. В підсумку цьогорічних змагань зайняла третє місце.
Коментарі