У місті продовжили карантин до 5 березня
Рішення про продовження карантину було прийнято у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей шкільного віку і задля того, щоб хвороба не поширювалася ще більше. Тому і в місті Дубно, і в районі — діти підуть у школу 5 березня. По суботах школярі відучуватися не будуть, натомість, передбачене ущільнення програми.
Коментарі