Діти з району здійснили лижний похід ІІІ ступеня складності

Діти з району здійснили лижний похід ІІІ ступеня складності

З 23 по 25 лютого гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів», учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом директора-тренера Кравця Ігоря Васильовича здійснили лижний похід ІІІ ступеня складності територією Дубенського, Млинівського та Рівненського районів з метою участі у Чемпіонаті України з туристсько-спортивних походів.


Юні лижники подолали близько 90 кілометрів за маршрутом с. Стовпець – м. Дубно – смт. Оржів – смт. Клевань.


Під час подорожі туристи-лижники подолали засніжені простори між даними населеними пунктами, освоїли прокладання лижні відкритою місцевістю, лісовими масивами та заболоченими ділянками. Мандруючи, юні лижники, відвідали Шевченкове джерело в с. Підлужжя, Тараканівський форт, проклали лижню через Тунель кохання з смт. Оржів до смт. Клевань та відкрили для себе ще багато цікавих та мальовничих куточків нашого краю.


Також потрібно відмітити високі фізичні та морально-вольові якості учасників лижного походу, адже необхідною умовою для участі в зимових подорожах є добра переносимість холоду, здатність в умовах постійнонизьких температур не втрачати робочі форми і, що не менш важливо, психічної рівноваги. Будь-який зимовий похід – це не тільки досягнення певних спортивних, краєзнавчих або наукових цілей, а й постійне подолання несприятливого впливу природного се­редовища. Про це розповідають учасники лижного туристсько-спортивного походу Ільчук Ірина та Приходчук Анастасія.

1253

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...