Місцеві лікарі вже підготовлені до весняного призову

Місцеві лікарі вже підготовлені до весняного призову
1 березня голова призовної комісії – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іщук та військовий комісар Дубенського ОМВК Анатолій Кононов провели інструкторсько-методичне заняття з членами призовної комісії та лікарями-спеціалістами, які залучаються для роботи на призовній дільниці.

Брифінг з питань проведення підготовчих заходів з призову на строкову військову службу відбувся в Дубенському центрі первинної медико-санітарної допомоги, де підвели підсумок проведення заходів осіннього призову 2017 року громадян України на строкову військову службу та завдання щодо поліпшення цієї роботи під час весняного призову 2018 року.

Також проведено практичне заняття з членами призовної комісії та лікарями-спеціалістами з організації роботи на призовній дільниці в період призову.

Довідково: для призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статті, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення та відстрочку від призову на строкову військову службу.


1151

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...