Бронза у районної спортивної школи

Бронза у районної спортивної школи

У неділю, 27 березня, у Рівному відбувся чемпіонат Рівненської області серед підліткових клубів у рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь — здорова нація».

Честь районної спортивної школи захищали спортсмени Семидубського аграрного ліцею, завоювавши шість бронзових нагород та третє загальнокомандне місце.

Бронзовими призерами стали: Сергій Бованко, Руслан Трачун, Станіслав Андріюк, Олександр Вишневський, Мар'яна Мандрицька – тренер В'ячеслав Білоус. Окрема подяка голові Семидубської сільської ради Миколі Матвійовичу Ковальчуку за матеріальну підтримку.

1637

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...