Дубенщина передала Шевченківську естафету
У суботу, 3 березня, в районному будинку культури відбулася передача Шевченківської естафети від Дубенського району до Здолбунівського. У заході взяли участь голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Пафренюк, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька-Рачковська, письменники Дубенського та Здолбунівського краю.
Учасники заходу вшанували пам’ять Великого Кобзаря, поклали квіти до пам’ятника, переглянули кілька театральних інтерпретацій літературних творів Шевченка та документальний фільм «Шевченкова дорога». Також присутні поділилися думками та літературними доробками про Тараса Шевченка. Про це повідомляє Дубенська РДА.




Коментарі