Дубенським освітянам вручили відзнаки Верховної Ради України

Дубенським освітянам вручили відзнаки Верховної Ради України
Міський голова Василь Антонюк спільно з народним депутатом України Олександром Дехтярчуком, в рамках шевченківських днів, вручили Грамоти Верховної Ради України директору Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету Валерію Бабаку та завідувачу методичного кабінету загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти Дубенської міської ради Людмилі Шовкіній. Грамоти за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм. 
1028

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...