Чи моляться мешканці Дубна за мера?

Чи моляться мешканці Дубна за мера?

У сучасному світі релігія давно стала засобом піару, заробітку та промивання мізків. Жителів Дубно, напевно, не здивувала б звістка про те, що правителя якоїсь диктаторської держави оголосили святим, але коли в демократичній поки що Україні мерові звичайного райцентру присвоюють мало не святий сан, це змушує задуматися про адекватність тих, хто дотримується подібних поглядів. Нещодавно суспільство збурила звістка про ненормального священика з Бортничів, який оголосив святою свою померлу дружину та змусив місцеву релігійну громаду поклонятися мертвому тілу. А мешканці Дубно, за твердженнями деяких місцевих ЗМІ, мають молитися за свого мера.

У газеті, яка виходить за кошти дубенських платників податків, вийшла замітка у вигляді листа, надісланого до редакції. Автор цього послання – М. Кандиба, мешканець Дубно, як вказано під текстом замітки. Лист представляє собою оду чудовому меру Дубна Василю Антонюку, з приходом якого начебто все в місті змінилося в кращий бік. Автор листа у захопленні розписує, як раніше Дубно лежало в руїнах та смітті і тільки й робило, що чекало на святого Антонюка-визволителя, котрий прийде і врятує його від інших мерів. І от нарешті Антонюк прийшов і тепер Дубно може похвалитися новими водопровідними трубами на центральній вулиці, відремонтованим містком через річку, квітучими парками з новими лавочками та відремонтованими тротуарами. Кандиба стверджує, що дубенчани начебто кожного разу, коли приходять до церкви, моляться Богові, щоб мер Антонюк ніколи не залишив їх. Таким чином автор натякає на те, що Антонюк має залишитися на посаді міського голови навічно? Намагання причислити Антонюка до лику святих обурило місцеве населення, особливо враховуючи те, що, на відміну від справжніх святих, мер Дубна скромністю ніколи не відзначався. Сам відкрив сторінку про себе улюбленого в Вікіпедії, щоб всі про нього знали, а вулицями маленького містечка їздить на розкішній «Шкоді СуперБ», яка є службовою. Ще в січні цього року дубенчани просили мера пересісти на громадський транспорт, а кошти, що нині йдуть на утримання службового автопарку, направити на купівлю сучасного флюорографа для місцевої поліклініки. Однак Антонюк, очевидно, вважає, що його сімейний бюджет не потягне вартості проїзду в маршрутці, який коштує в Дубно 3 гривні, або не хоче спускатися на грішну землю до звичайних людей і продовжує їздити на розкішному авто, залишивши медицину Дубна в кам'яному віці, тоді як у Рівному вже давно є цифрова флюорографія. За такого мера справді хочеться помолитися, щоб йому хоч Бог розуму дав.

4182

17 коментарів

Ксюша
11:43
В нього відсутній інстинкт самозбереження, ще варто було б, щоб відчуття страху до нього повернулось.
0.
11:44
Ви не маєте права засуджувати думку людей. Людина написала листа, подякувала — це його діло. Може він бачить ситуацію в місті по іншому, не так як проплачені прогнивші журналісти, які пишуть гімно за копійки, що кидають їм Дудки, Ніколайчуки та інші опоненти на мерське крісло.
Aлина
11:47
В якаму місті мер чи губернатор їздить громадським транспортом?
В Лондоне. На велосипеде. Без перекрытия улиц и не ради пиара. Вот же ж гад, а?
Aлина
13:52
Уточн. В якому місті України мер чи губернатор їздить на роботу у громадському транспорті?
wUmrLVWz
21:08
wUmrLVWz
21:08
wUmrLVWz
21:09
wUmrLVWz
21:09
wUmrLVWz
21:09
666
19:15
Вибори на носі. Журнашлюшки активізувались.
аппрр
14:38
я незбираюся за ного молитивя в я думала що вiн чесна людина а вiн зрада як всi депотати бiгай повсi партiй вiн не дочикався виборiв i показав який вiн й справдi.
wUmrLVWz
21:09
wUmrLVWz
21:10
wUmrLVWz
21:10
wUmrLVWz
21:11
wUmrLVWz
21:11
Завантаження...