Дубенчан закликають робити щеплення від кору

Дубенчан закликають робити щеплення від кору
У зв’язку із високим рівнем захворюваності на кір відділ охорони здоров’я Дубенської міської ради та адміністрація Центру ПМСД просить батьків приводити дітей в кабінет щеплень в амбулаторію №3 (дитяча поліклініка). Вакцинація проводиться безкоштовною високоякісною бельгійською вакциною по понеділках, середах та четвергах.
На Рівненщині станом на 22.02.2018 року зареєстровано 17 хворих, з них 13 дітей та 4 дорослих. Випадки кору реєстрували у Корецькому, Березнівському, Радивилівському районах та місті Рівному. У подальшому очікується збільшення випадків кору у нашій області. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
1149

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...