Молодик обікрав магазин на Дубенщині

Молодик обікрав магазин на Дубенщині

23-річний житель Рівненського району відбуватиме покарання у виді 5 років 2 місяців позбавлення волі у кримінально-виконавчій установі за те, що вкотре обікрав один із сільських магазинів Дубенщини.


У грудні 2016 року у с. Варковичі Дубенського району молодик шляхом віджиму дверей, проник до приміщення магазину, звідки таємно, умисно, повторно викрав продукти харчування, спиртні напої, цигарки та грошові кошти, спричинивши потерпілій шкоди на суму близько 4 тисяч.


Вироком Дубенського міськрайонного суду від 2.03.2018 засуджено за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (дії кваліфікуються як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням до іншого приміщення) неодноразово судимого зловмисника.


Одночасно Дубенська місцева прокуратура повідомляє, що за минулий 6-денний робочий тиждень, за підтримання обвинувачення місцевою прокуратурою, лише Дубенським міськрайонним судом винесено вироки у 9 кримінальних справах, тим самим до кримінальної відповідальності притягнуто 12 чоловік, з них 7 до реальної міри покарання у виді позбавлення волі. Про це повідомляє керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк.

1499

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...