Вихованці Дубенського дитсадка №6 - призери обласного конкурсу

Вихованці Дубенського дитсадка №6 - призери обласного конкурсу
Снігову фортецю довжиною у 320 метрів збудували вихованці дошкільного навчального закладу №32 Рівного. Вони і стали переможцями обласного конкурсу «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах.

За правилами конкурсу, учасниками могли стати всі вихованці та працівники дошкільних навчальних закладів, яким потрібно було облаштувати якомога довшу снігову фортецю висотою не нижче 1 метра, після цього вони вишиковувалися позаду такої споруди і робити спільне фото.

Друге місце у дітей Дубровицького дошкільного навчального закладу №5 «Світлячок», а бронзовими призерами зимового конкурсу стали вихованці Дубенського дитсадка №6. Усі вони згодом будуть відзначені призами від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
1286

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...