В Іванні з’явився один з найбільших сніговиків області

В Іванні з’явився один з найбільших сніговиків області

З 1 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року серед учнів 1-4 класів області проводився конкурс «Сніговик FEST». Організацією цієї ініціативи займався «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області. Згідно з правилами, протягом зими, учасникам потрібно було збудувати якомога більшу кількість сніговиків висотою не нижче 1.5 метра і сфотографуватися разом з ними.


За цими фото та наданими звітами і визначалися переможці та призери. Цього разу в першому етапі конкурсу взяли участь понад 11 тисяч дітей, де й визначилися переможці в районах та містах, котрі згодом змагались між собою вже в обласному етапі.


Із двох десятків фіналістів конкурсу «Сніговик FEST», на п’єдестал зуміли зійти:


1 місце – Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сарненської районної ради;


2 місце — Іваннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенської районної ради;


3 місце — Томахівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області; Дубнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Рокитнівської районної ради; Вербівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад», Висоцька сільська рада.


Всі переможці та призери згодом будуть нагородженні кубками, дипломами та призами від організаторів під час проведення спортивних свят у цих навчальних закладах. Про це йдеться на сайті Дубенської РДА.

1185

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...