Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві"

Дубенські таланти зібралися на
Вже вп’яте в Дубенському районному будинку культури зібралися творчі особистості, щоб показати свою майстерність на мистецькому заході «АРТмісиво», який відбувся 16 березня. Ця подія зібрала музикантів, поетів, художників та фотографів, які показали свою творчість широкому загалу. Адже АРТмісиво – представляє суміш різних видів мистецтва з метою розвивати культуру та спонукати до розвитку творчих людей. Організатором заходу є ВП ГО «ВМР «Національний Альянс» в Рівненській області. 

На сцені по черзі виступали музиканти та поети, а на стінах були розміщені фотографії та картини. Атмосфера в залі була вільною, кожен міг підійти роздивитись роботи, або ж попити чаю з вафлями.
На сцені по черзі виступали музиканти та поети, а на стінах були розміщені фотографії та картини. Атмосфера в залі була вільною, кожен міг підійти роздивитись роботи, або ж попити чаю з вафлями.

Нещодавно вся країна відзначала Шевченківські дні. Тому захід розпочався із пісні під бандуру про нашого Пророка Тараса Шевченка, яку виконала Вікторія Стеха.

Вперше на «АРТмісиві» виступили репери Федчук Богдан та Тихончук Владислав. Андрій Мелоян заспівав свої пісні під гітару. Каверами світових хітів на клавішах потішив публіку Олег Брутал. Василь Кононюк виконав відомі українські пісні під гітару. Власні вірші зачитали Вікторія Стеха, Юліан Юрків та Олександр Палій. Свої картини представили Ольга Школярчук та Ольга Ворончук, яка також вивісила власні художні фото. Чудові портретні фото представив Олександр Лобанчук. Вхід на захід був вільний.

Під час «АРТмісива» кожен бажаючий міг зробити благодійний внесок на лікування важкохворій дубенчанці Катерині Свириді, в якої лікарі виявили синдром Гієна-Барре. Через повний параліч ніг та частково рук хвороба прикула дівчину до ліжка. В підсумку вдалося зібрати 937 грн, які в той же вечір альянсівці передали рідній сестрі Катерини Наталі.
Організатори заходу вдячні адміністрації районного будинку культури та відділу культури і туризму за сприяння у проведенні заходу. Про це у ФБ повідомляє одна з організаторів Ольга Ворончук.
Фотогалерея:
Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 0Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 1Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 2Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 3Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 4Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 5Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 6Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 7Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 8Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 9Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 10Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 11Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 12Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 13Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 14Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 15Дубенські таланти зібралися на "АРТмісиві" 16
1260

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...