Дубенчани вшанували воїнів-добровольців

Дубенчани вшанували воїнів-добровольців
15 березня у Дубні з нагоди Дня українського добровольця в Будинку дітей та молоді відбувся міський тематично-мистецький захід «Хто, якщо не ми...”. На подію завітали керівники міста, військовослужбовці, добровольці, волонтери, керівники релігійних громад, підприємці, представники громадськості, учнівська та студентська молодь, жителі та гості міста.

Розпочався захід з виконання усіма присутніми в залі гімну України та екуменічного благословіння, яке здійснили благочинний міського благочиння УПЦ КП о. Василь, капелан добровольчого підрозділу ОТГ „Волинь” о. Леонід, настоятель храму Вознесіння Господнього УГКЦ, керівник благодійного фонду “Карітас-Дубно” о. Роман.

Після цього до слова були запрошені добровольці — командир ОТГ „Волинь” УДА Володимир Андрушечко (позивний «Тихий»), керівник ОТГ “Волинь” УДА Дубенщини Валентина Сіньковська, капелан о. Леонід, які привітали присутніх у залі з Днем українського добровольця, а також вручили посвідчення „Учасник бойових дій” членам свого військового підрозділу та подяки ОТГ “Волинь” УДА волонтерам.
Під час заходу вшанували пам'ять жителів Дубенщини, які загинули на сході України.

Важливу увагу приділили вшануванню важкопоранених у зоні АТО дубенчан Романа Кубишкіна та Артема Яблонського. Власними переживаннями поділилась присутня на заході мати Артема Яблонського, який після важкого поранення у зоні бойових дій проходить лікування та  реабілітацію у Львівському військовому шпиталі. Для швидшого одужування бійцю від земляків передали повен кошик смаколиків. Мама Романа Кубишкіна в цей день перебувала з сином у Київському військовому госпіталі.

Керівники міського військового комісаріату нагородили відзнакою начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України — нагрудним знаком „Учасник АТО”  демобілізованих дубенчан.

Міський голова Василь Антонюк звернувся до воїнів-добровольців з вітальним словом та вручив Подяки Дубенської міської ради благодійникам, які надали допомогу під час останньої поїздки дубенської делегації у зону АТО.

Творчі виступи з нагоди Дня українського добровольця підготували виконавці та колективи міста. Про це повідомляє Дубенська міськрада.
1190

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...