У районі стартувала акція "За чисте довкілля"

У районі стартувала акція

Головою Дубенської адміністрації підписано розпорядження про проведення на території Дубенського району щорічної акції «За чисте довкілля». Акція триватиме до 5 травня 2018 року.


У рамках акції буде здійснено заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок транспорту, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах. Про це повідомляє прес-служба Дубенької РДА.

1310

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...