Ансамбль з Дубенщини - лауреат Всеукраїнського конкурсу

Ансамбль з Дубенщини - лауреат Всеукраїнського конкурсу

24 березня ансамбль духових та ударних інструментів «Диксилен» (керівник Богдан Дацюк) Вербської дитячої музичної школи філії с. Берег брав участь у VIII Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців (ансамблів) на дерев’яних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка.


Конкурс проходив 23-25 березня в концертному залі Рівненського музичного училища РДГУ.


Колектив «Диксилен» виступав у номінації «Ансамблі: молодша група». За виступ на Всеукраїнському конкурсі «Диксилен» нагороджений дипломом ІІІ ступеня лауреата конкурсу, а керівник ансамблю Богдан Дацюк подякою та цінним подарунком.


Довідково: Всеукраїнський відкритий конкурс молодих виконавців (ансамблів) на дерев’яних духових інструментах імені В’ячеслава Старченка проводиться з метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації творчості українських та зарубіжних композиторів, обміну науково-методичним досвідом, розвитку та престижу української національної школи гри на духових та ударних інструментах, привернення уваги громадськості до проблем інструментального та ансамблевого музичного мистецтва в Україні та закордоном. Організатори проводять цей конкурс на знак вшановування світлої пам’яті В’ячеслава Миколайовича Старченка, засновника кафедри духових та ударних інструментів Рівненського державного інституту культури (нині Інститут мистецтв РДГУ), видатного диригента, музиканта, педагога та науковця, доцента, Заслуженого працівника культури України. Про це повідомляє Дубенська РДА.

1012

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...