З початку квітня на Рівненщині розпочинається нерест

З початку квітня на Рівненщині розпочинається нерест

З 1 квітня у водоймах Рівненської області розпочинається нерест. З метою збереження водних біоресурсів під час їх природного відтворення — встановлено заборону на їх вилов. Заборона триватиме до 30 червня. Відповідний наказ підписав керівник Управління Держрибагентства в Рівненській області.


Також в наказі прописані терміни заборони на вилов раків в період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок, а саме: з 1 квітня по 30 червня та з 20 серпня по 30 вересня.


Під час нересту дозволяється любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком або спінінгом з берега.


«Для охорони та підвищення рибопродуктивності водойм звертаємось до кожного мешканця області прийняти участь у збереженні рибних запасів в нерестовий період. Важливо, щоб громадяни не стояли осторонь, а повідомляли про виявлені порушення на «гарячу» лінію: (0362) 63-39-32 або (093) 263-39-32», — заявили в Управлінні.


Довідкова інформація:


Нагадаємо, Рівненським рибоохоронним патрулем розроблено онлайн Карту з місцями нерестовищ в області. Вона доступна за посиланням.

1096

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...