У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень»

У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень»
У череду, 28 березня, в центральній районній бібліотеці було велелюдно. Тут відбувалася довгоочікувана подія — Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень». Цього року фестиваль проходив під гаслом ««Віршень» об’єднує міста» — і ось нарешті завітав до Дубна. 

У затишній залі зібралися поціновувачі українського поетичного слова, української музики. Серед поважних гостей — засновник фестивалю, письменник, видавець і громадський діяч Сергій Пантюк, голова Рівненської організації Національної спілки письменників України, поетеса, журналістка, краєзнавець, композиторка, виконавець пісень, етно-рок співачка Ірина Баковецька–Рачковська, український поет, драматург, перекладач Олексій Юрін, поетеса Вікторія Климентовська. Також на свято завітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Левшенюк, головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Мар’яна Підцерковна, дубенські письменники та літератори, вчителі, бібліотечні працівники, учнівська та студентська молодь. Поетичними рядками з присутніми поділились Микола Тимчак, Любов Пшенична, Микола Пшеничний, місцеві поети – аматори. Власні пісні виконав дубенський поет, бард Богдан Чепелєв. 

Бібліотека організувала виставку-експозицію українських національних страв «Слава хаті українській, слава Дубенській землі, і вареникам у мисці, що на нашому столі», «експонати» з якої присутні змогли покуштувати.

Тепла, невимушена атмосфера, жваве спілкування, поезія та музика, що заворожує, автограф-сесія – таким був «Віршень» у Дубні. Свято відбулося за сприяння Дубенської районної державної адміністрації та Дубенської районної ради. Про це у соцмережі повідомила центральна районна бібліотека.
Фотогалерея:
У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 0У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 1У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 2У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 3У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 4У Дубні відбувся Всеукраїнський поетично–музичний фестиваль «Віршень» 5
1245

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...