Підбили підсумки "Спортивної зими" у Дубні

Підбили підсумки
Багато років поспіль впродовж зими відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима” проводить конкурси „Зимові рекорди” та “Зимова фортеця”. Не стала винятком і ця зима. Цьогоріч у конкурсах взяли участь понад 200 вихованців дошкільних навчальних закладів, школярів, студентів, що майже вдвічі більше, ніж минулого року. Під час проведення міського етапу конкурсу „Зимова фортеця” було визначено переможців та призерів серед дошкільних навчальних закладів, які виявилися найактивнішими: І місце посів ДНЗ №6, ІІ місце — ДНЗ №4, ІІІ місце — ДНЗ №3. Фотороботи цих закладів надіслані для участі в обласному конкурсі, організатором якого є КП “Обласний центр фізичного здоров'я населення” Рівненської обласної ради. 

У загальному підсумку на  п'єдесталі серед переможців області є навчальні заклади міста Дубна. Серед вищих навчальних закладів І місце у конкурсі „Зимові рекорди” здобув Вищий комунальний навчальний заклад “Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради, який залучив найбільшу кількість студентів до зимових активностей на лижах та ковзанах. У конкурсі „Зимова фортеця” серед дошкільних навчальних закладів ІІІ призове місце посів дошкільний навчальний заклад м. Дубна №6,  діти з вихователями якого вибудували одну з  найбільших та найгарніших снігових фортець.

27 березня переможці мали нагоду отримати свої нагороди. В Дубно завітали працівники КП “Обласний центр здоров'я населення „Спорт для всіх”. У ДНЗ №6 вони провели спортивне свято, під час якого учасники змагань отримали заохочувальні призи, переможці — іменні дипломи, а заклад нагороджено кубком та дипломом за ІІІ місце у обласному конкурсі “Зимова фортеця”. На заході був присутній заступник міського голови Василь Скринчук, який нагородив ДНЗ №6 грамотою міської ради за І місце у міському конкурсі „Зимова фортеця” та вручив спортивний інвентар: гімнастичні палиці, обручі, м'ячі. Такі ж призи отримають від міської ради за перемогу у міському конкурсі ДНЗ №3, та ДНЗ №4.
Цього ж дня відбулося урочисте нагородження переможця обласного конкурсу “Зимові рекорди” — Вищого комунального навчального закладу „Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради, яке провів начальник інформаційно-аналітичного відділу Рівненського обласного центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Ігор Вознюк. Студенти коледжу отримали кубок, диплом та спортивний інвентар від КП „Обласний центр здоров'я населення “Спорт для всіх” та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Про це повідомляє Дубенська міська рада.
924

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...