Працівники Дубенської ЦРЛ отримають до свята зарплату
Сьогодні, 2 квітня, відбулася позачергова сесія Дубенської міської ради, на якій виділили кошти на зарплату працівникам ЦРЛ. Як повідомив місцевий депутат, головний лікар ЦРЛ Віталій Табачук, працівники лікарні отримали лише частину зарплати за лютий, а за іншу частину лютого та за березень — заборгованість перед ними. Тому, попри постійні конфлікти між міською та районною владою, депутати майже одноголосно підтримали виділення близько 390 тис. грн. на зарплати працівників ЦРЛ. Лише голова бюджетної комісії Юрій Момотюк утримався в голосуванні і сказав, що свою позицію він висловив на бюджетній комісії.
Коментарі