З нагоди Великодня в місті організовують святковий концерт
Наступної середи, 11 квітня, о 15.00 в Будинку дітей та молоді відбудеться свято «Великдень всіх на гостини просить»
У програмі свята:
ТОЖ НЕ БУДЬМО ГЛУХИМИ – ПОЧУЙМО ДИТИНУ!
Благодійний ярмарок буде працювати з 14.00.
У програмі свята:
- Святкове дійство, виступи творчих колективів міста.
- Великодня виставка-продаж «Сонячний Великдень», благодійний ярмарок.
- Виставка малюнків школи мистецтв.
ТОЖ НЕ БУДЬМО ГЛУХИМИ – ПОЧУЙМО ДИТИНУ!
Благодійний ярмарок буде працювати з 14.00.
Коментарі