Вихованці районної станції юних туристів - серед переможців обласних змагань

Вихованці районної станції юних туристів - серед переможців обласних змагань

У неділю, 1 квітня, в селі Руда-Красна Рівненського району відбулися відкриті багатотурові змагання зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон 2018», у якому взяло участь більше 180 спортсменів з різних куточків Рівненщини. Серед такої великої кількості учасників честь Дубенського краю відстоювали гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів».


У змаганнях взяло участь 24 гуртківці закладу зі Стовпецької ЗОШ (тренер Кравець І.В.), Повчанської ЗОШ (тренер Горнійчук Л.В.), Квітневської ЗОШ (тренер Марчук В.М.), Мирогощанської ЗОШ (тренер Міщук О.С.) та Княгининської ЗОШ (тренер Марчук В.М.).


Змагання проходили на дистанції «Заданий напрямок» у 6 вікових групах. Завдяки наполегливості і праці наші гуртківці показали гарні результати, а саме: ІІІ місце у групі Ч-16 отримав Карпюк Василь (Стовпецька ЗОШ). Почесне ІІ місце у цій же групі виборов Конюкевич Роман (Мирогощанська ЗОШ) та у групі Ч-14 Жаборецький Андрій (Стовпецька ЗОШ), а золото здобули Пархоменко Сергій (група Ч-16) та Гуменюк Ганна (група Ж-16) з Мирогощанської ЗОШ. Про це повідомляє керівник гуртків райСЮТур Н. Кравець.

1242

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...