Перед Великоднем у Дубні завершили опалювальний сезон
Рішення про закінчення опалювального сезону 2017-2018 року в м. Дубно з 6 квітня 2018 року ухвалили під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради у зв'язку із підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря, з метою економії паливно-енергетичних ресурсів та дотримання нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства палива та енергетики України. Члени виконкому одностайно підтримали проект рішення. Нагадаємо, минулого року теж достроково завершили опалювальний сезон, але через кілька днів різко похолодало і люди мерзли в оселях, діти — в школах. Цього року, на щастя, погода поки що тепла.
Коментарі