На благодійному ярмарку хворому хлопчику зібрали понад 20 тисяч гривень

На благодійному ярмарку хворому хлопчику зібрали понад 20 тисяч гривень
11 квітня в Будинку дітей та молоді відбулося свято «Великдень всіх нас на гостини просить». Святкування розпочалося з благодійного ярмарку «Сонячний Великдень» для збору коштів на лікування маленького дубенчанина Матвійка Стрільчука. Учні та вчителі шкіл міста, працівники бібліотечних закладів, Будинку дітей та молоді, а також мама хлопчика, для якого збирали кошти, підготували виставки великодніх кошиків, пасочок, писанок, крашанок, різноманітних солодощів.

У приміщенні Будинку дітей та молоді діяли виставки картин та панно працівників Будинку дітей та молоді та Дубенської школи мистецтв. 
Концертні виступи підготували творчі колективи школи мистецтв та міського будинку культури. 

З вітальним словом до гостей свята звернувся заступник міського голови Василь Скринчук, який також нагородив Подяками міського голови та солодкими подарунками народний аматорський вокальний колектив «Дубен” міського будинку культури (керівник Юрій Захарчук) та хореографічний колектив „Барвінок” Дубенської школи мистецтв (керівник Людмила Харіна) за нещодавні перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. 

Зібрані під час благодійного ярмарку кошти у сумі більше 20 тисяч гривень організатори передали мамі хлопчика Оксані Стрільчук. 
Велика подяка колективам стоматологічної поліклініки, Дубенської міської ради, Дубенських ЗОШ №7, ЗОШ №6, НВК “школа-гімназія”, СЗОШ №5, Будинку дітей та молоді, Державного історико-культурного заповідника м.Дубно, КЗ „Пологовий будинок”, Дубенського УДКСУ, КП “Дубнокомуненергія”, Дубенського коледжу РДГУ, відділу культури і туризму Дубенської міської ради та усім дубенчанам, які долучились до збору коштів. Про це йдеться на сайті міськради.
924

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...