У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка

У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка
Понад три сотні діток області отримали печиво, яке придбали поліцейські, аби допомогти зібрати кошти на операцію півторарічному Матвію Стрільчуку із Дубна. Ідея випікати та продавати печиво, щоб допомогти дитині, виникла у мами хлопчика Оксани. 

У жовтні 2016 року лікарі встановили Матвійку діагноз: двобічна сенсоневральна глухота. Він зовсім не чує, а відтак не зможе і говорити. Допоможе тільки кохлеарна імплантація. Її потрібно зробити якнайшвидше, адже дитина активно розвивається та пізнає світ. Відсутність слуху може призвести до зниження інтелекту і затримки розумового розвитку. У клініці, де хлопчик вже проходив попереднє обстеження, імплантація коштує 29 500 євро.

«Розуміючи, що ця сума є непідйомною для нашої сім’ї, ми почали шукати усі можливі шляхи аби зібрати необхідні кошти, – розповідає мама Матвійка Оксана Стрільчук. – На жаль нині дуже багато дітей, яким потрібна допомога, особливо тим, які кожну хвилину борються за життя, і благодійні організації зазвичай надають перевагу саме таким діткам. Втім, я вирішила у жодному разі не опускати руки та діяти. Так з’явилася ідея випікати та продавати домашнє медове печиво».

Наразі Оксана знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, а раніше вона перебувала на посаді слідчого Дубенського відділу. Сім’я виховує двох діток – Матвійка та його на рік старшого братика. Перше своє печиво жінка випікала вночі, коли діти лягали спати. Нині їй допомагають рідні та друзі. Аби мрія мами почути голос сина справдилася, її родині потрібно спекти і продати близько 100 тисяч печива.

У рамках акції «Замов печиво собі та другу, допоможи Матвійку почути голос матері» поліцейські Рівненщини зібрали понад 50 тисяч гривень, які передали сім'ї хлопчика. А смачним печивом поласували дітки, яким правоохоронці подарували «випічку від Матвійка».

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області
Фотогалерея:
У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 0У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 1У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 2У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 3У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 4У Великодні дні поліцейські передали дітям Рівненщини печиво від Матвійка 5
915

1 коментар

wUmrLVWz
22:01
Завантаження...