У медичних закладах Дубна вже укладено з лікарями 220 декларацій

У медичних закладах Дубна вже укладено з лікарями 220 декларацій
2 квітня у місті Дубні, як і по всій Україні, стартувала загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря», в рамках якої розпочато укладання декларацій через медичну систему «Електронне здоров’я» (E-Health) між пацієнтами та сімейними лікарями, терапевтами, педіатрами. Станом на 17.04.2018 року у медичних закладах міста Дубно укладено 220 декларацій.
17 квітня в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Дубенської міської ради за участі міського голови Василя Антонюка, заступника міського голови Василя Скринчука, начальника відділу охорони здоров’я Ярослава Артемовського та медичних працівників відбулась презентація по впровадженню медичної системи E-Health та заповненню декларацій з сімейними лікарями і терапевтами. Здійснено підключення до електронної системи E- Health шести комп’ютерів та оргтехніки. Про це повідомляє міськрада.
1253

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...