Художній твір дубенчанина переміг у міжнародному конкурсі "Бути людиною"

Художній твір дубенчанина переміг у міжнародному конкурсі

Оповідання Віктора Ніколайчука про реальну історію людяності командира німецького літака під час Другої світової війни — отримало міжнародну відзнаку. 11 квітня було підбито підсумки конкурсу документальних оповідань присвячених Другій світовій війні, а саме темі «Як на війні залишатися людиною?».


Дубенщину та й загалом Рівненщину в цьому конкурсі представив Віктор Ніколайчук — громадський активіст, голова Дубенського районного відділення Українського Фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил. Спеціальним призом в номінації "Історія людини" (Україна) було відзначено художню мініатюру Віктора Ніколайчука «Всі ми діти Адама».


«Про конкурс я дізнався з оголошення в інтернеті та й відразу згадав, як у дитинстві мій батько розповідав різні життєві історії про війну. Кілька таких історій були саме про людяність і гуманність німців, які були загарбниками. Для того, щоб зберегти й надалі ці правдиві історії я вирішив їх записати. За тематикою твори підійшли для участі в конкурсі і один із них здобув спеціальний приз. Надзвичайно цим пишаюсь і готовий надалі працювати в даному напрямку» — поділився з нами Віктор Павлович.

Фотогалерея:
Художній твір дубенчанина переміг у міжнародному конкурсі "Бути людиною" 0
1135

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...