Дубенським афганцям вручили президентські відзнаки
У вівторок, 17 квітня, в малій залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови Василя Антонюка з членами громадської організації «Дубенська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)».
У зустрічі також взяли участь секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Василь Скринчук, військовий комісар Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату Анатолій Кононов, відповідальні працівники міської ради.
Під час зустрічі обговорили актуальні питання діяльності афганської організації, соціального захисту ветеранів-афганців, підготовки до відзначення 30-річчя виведення військ з Афганістану та інші. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих побратимів.
Міський голова спільно з військовим комісаром вручили дубенським афганцям президентські відзнаки — пам'ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану» та посвідчення до них.
Коментарі