Дбаючи про екологію, можна виграти цінні призи

Дбаючи про екологію, можна виграти цінні призи

Мобільний додаток «Кліматичні краплі” відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети.


«Зелені» вчинки учасників платформи переводяться в електронні бали – так звані «Кліматичні краплі» — з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи.


Школи-учасники конкурсу змагаються у генерації Кліматичних крапель. Переможцями буде обрано 4 школи, що наберуть найбільшу кількість Кліматичних крапель у розрахунку на одного учня, здійснюючи еко-вчинки.


Кліматичні краплі нараховуються за такими коефіцієнтами:


·висаджування дерев – 45 Крапель за кожне дерево;


·роздільний збір відходів – 1.8 Крапель за кілограм макулатури, 0.2 Краплі за кілограм скла, 1.6 Крапель за кілограм пластику, 0.5 Крапель за кілограм зібраних батарейок;


·компостування харчових відходів – 0.5 Крапель за кілограм органічних відходів, що йдуть на компостування;


·енергозбереження – 1.2 Краплі за кВт*год. заощадженої електроенергії.


Для участі у конкурсі реєструйтеся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCZNduhKy-hHPoYrzA-saCsVvMUXprXIMh-KhYGJfa-vvevw/viewform.


Термін реєстрації — до 30 квітня 2018 року включно.


Після реєстрації для участі в конкурсі необхідно встановити мобільний додаток і створити новий обліковий запис для школи. До участі у проекті також запрошуються учні.


Участь у конкурсі також варто поєднувати із навчальними заходами, присвяченими питанням зміни клімату.


Термін проведення конкурсу: 1 квітня 2018 року — 28 вересня 2018 року.


Три учні 5-11 класів з кожної з чотирьох шкіл-переможців відвідають конференцію з питань змін клімату у Польщі у грудні 2018 року, де представлять результати діяльності школи із здійснення еко-вчинків. Презентації заплановані на День молоді конференції, що має відбутись 6 грудня 2018 року


Обрані вчителі шкіл-переможців отримають всебічну підтримку для подання заявки на конкурс Кращий Вчитель світу (www.globalteacherprize.org) із призовим фондом в 1 мільйон доларів. Один такий вчитель відвідає кліматичну конференцію у Польщі.


Детальні поз’яснення щодо умов проведення конкурсу дізнавайтеся на сайті ТОВ «КТ-Енергія» (http://kt-energy.com.ua/projects/klimatychni-krapli/#tab-5) та під час скайп-конференцій 17.04.2018 та 03.05.2018.

916

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...