Гуртківці Дубенської райсютур – призери та переможці обласних змагань

Гуртківці Дубенської райсютур – призери та переможці обласних змагань

З 26 по 29 квітня 2018 року в лісовому масиві поблизу села Залісся Здолбунівського району пройшли змагання зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини та XХ обласний зліт юних туристів-краєзнавців, активістів Руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» організовані комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.


У змаганнях взяли участь 25 команди з туристсько-спортивного та краєзнавчого напряму, загалом це понад 200 юних туристів з Дубенського, Рівненського, Здолбунівського, Острозького, Сарненського, Костопільського, Рокитнівського, Корецького районів, Млинівської, Козинської, Клесівської, Демидівської і Бугринської ОТГ, м. Дубно та м. Рівне.У ХХ зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» збірну Дубенського району представляли юні краєзнавці, гуртківці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради: Горчук Назар, Заєць Олена, Берлінець Дарина (керівники Кравець Наталія Володимирівна та Ковальчук Галина Володимирівна), Власюк Наталія, Кривичун Оксана, Харчук Богдан, Мельничук Юрій (керівники Коваль Світлана Миколаївна та Боярчук Іванна Миколаївна).


Серед кращих команд області у обласному зльотів юних туристів-краєзнавців наші гуртківці показали високі результати виборовши ІІІ загальнокомандне місце. Такий результат наші гуртківці здобули завдяки: конкурс «В’язання вузлів» — ІІ місце, «Презентація команди» — ІІ місце, «Туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут» — ІІІ місце. З виду «Конкурси» — ІІ місце, «Творчі майстерні» — ІІІ місце завдяки плідній роботі в особистому заліку з творчих майстерень: Заєць Олена — ІІІ місце з напряму «Фольклор та етнографія», Власюк Наталія – ІІ місце з напряму «Географія», Кривичун Оксана — І місце з напряму «Історія».


Команду туристів-техніків під керівництвом директора райСЮТур Кравця Ігоря Васильовича, представили: Карпюк Василь, Грондус Андрій, Кот Юрій, Чернишевський Богдан, Кішик Володимир, Жаборецький Андрій, Ільчук Ірина, Хмар Діана, Жаборецька Олена, Приходчук Анастасія.Завдяки хорошим навичкам туристів-спортсменів на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод», де вирішальну роль перемоги відігравали секунди, учасники нашої команди посіли ІІІ загальнокомандне місце. В командних змаганнях на дистанції «Крос — похід» туристи-спортсмени у тяжкій і запеклій боротьбі завоювали І місце.


У загальному заліку завдяки наполегливості і праці команда Дубенської райСЮТур виборола І загальнокомандне місце у змаганнях зі спортивного туризму в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.


Адміністрація Дубенської райСЮТур висловлює слова вдячності начальнику відділу освіти Галині Федорівні Вознюк за постійне сприяння та підтримку розвитку дитячого туристсько-спортивного та краєзнавчого руху на Дубенщині, батькам наших юних туристів за чудових, наполегливих і вихованих дітей. Про це повідомили гуртківці  райСЮТур Олена Заєць та Дарина Берлінець.

1252

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...