У жителя Дубенщини поліція вилучила 55 патронів
Днями факти незаконного поводження зі зброєю поліцейські зареєстрували у Березнівському, Володимирецькому, Дубенському районах, місті Костопіль та селищі Млинів.
Третього травня, у ході проведення операції «Зброя та вибухівка», дільничний офіцер Березнівського відділення поліції вилучив у 49-річного жителя села Поляни гранату «РГД-5» та запал до неї. Таку ж гранату із запалом вилучили оперативники Володимирецького відділення поліції у вже раніше судимого 19-річного жителя села Красносілля.
Третього травня, у ході проведення операції «Зброя та вибухівка», дільничний офіцер Березнівського відділення поліції вилучив у 49-річного жителя села Поляни гранату «РГД-5» та запал до неї. Таку ж гранату із запалом вилучили оперативники Володимирецького відділення поліції у вже раніше судимого 19-річного жителя села Красносілля.
Крім того, дільничні офіцери вилучили у 45-річного жителя села Нараїв Дубенського району 55 патронів калібру 5,6 мм, у 34-річного костопільчанина – 19 патронів калібру 7,62 мм. А Млинівські дільничні офіцери вилучили у 55-річного місцевого жителя 50 патронів калібру 5,6 мм. Зі слів жителя райцентру, він привіз їх із зони АТО.
За усіма фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Усі боєприпаси поліцейські вилучили та направили на експертизу, за результатами яких прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.
Коментарі