"Калинонька" представила Дубенщину на фестивалі "Танцює Полісся"

6 травня 2018 року зразковий танцювальний колектив «Калинонька» Дубенського районного будинку культури (керівник Надія Нездюр) взяв участь у ІІ районному відкритому фестивалі хореографічних колективів «Танцює Полісся».


Присутні мали змогу насолодитися хореографічними постановками, створеними на основі українських народних танцювальних традицій Волинського Полісся.


У фестивалі, який проходив у приміщенні Рівненського районного будинку культури (с. Зоря), взяли участь хореографічні колективи, які працюють на базі клубних установ Рівненського району. Для них ця участь була великим досвідом, адже на одній сцені з ними також виступали колективи зі званням «зразковий», які прибули з інших міст Рівненської області.


Були на святі і хореографічні колективи з інших областей України, а це – зразковий ансамбль народного танцю «Сяйво» Хмельницької дитячої музичної школи, хореографічний колектив «Русава» Нововолинської школи мистецтв та дитячий танцювальний колектив «Зернятко» Маневицької школи мистецтв Волинської області.


Зразковий танцювальний колектив «Калинонька» Дубенського районного будинку культури отримав диплом за участь та пам’ятні сувеніри. Про це повідомляє Дубенська РДА.

1118

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...