Які дороги ремонтують в Дубні?

Які дороги ремонтують в Дубні?
Міський голова Василь Антонюк та народний депутат України Олександр Дехтярчук в присутності підрядника оглянули хід виконання ТОВ «Грандмайстер УА» ремонтних робіт вул. Сурмичі в м. Дубно з відновленням тротуару  від мосту до вул. Словацького. Керівники висловили низку зауважень та пропозицій. Реалізація проекту стала можливою завдяки співфінансуванню з державної програми соціально-економічного розвитку та місцевого бюджету.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, роботи капітального характеру передбачають ремонт пішохідного тротуару, який вистеляють різнокольоровою тротуарною плиткою ФЕМ з облаштування пішохідних переходів з пониженими бордюрами та тактильною плиткою. Окрім цього,  передбачається влаштування асфальтованої велодоріжки  та нового асфальтобетонного дорожнього покриття місцевих проїздів.
ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» продовжує капітальний  ремонт перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського.

КП «Дубноводоканал» провело поточні (ямкові) ремонти вулиць: Шевченка, П. Мирного, Миру, Підборці та тривають роботи по вул. Берестецька. Водночас КП «Дубноводоканал» розпочало роботи з грейдерування і всипання доріг міста, які не мають твердого покриття. На сьогоднішній день КП «Дубноводоканал» прогрейдерувало вул. М'ятинську, Гірницьку, Торгову, Гостину, Сосюри, Сагайдачного, Огороднікова.
ТОВ «Урбанпроект» завершує виготовлення проектно-кошторисної документації  на капітальний  ремонт тротуару з влаштуванням велодоріжки непарної сторони вул. Львівська в м.Дубно. 
ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» коригує проектно-кошторисну документацію  на капітальний  ремонт дорожнього покриття  вул. Леся Курбаса в м. Дубно.
ТОВ «Грандмайстер УА» завершило поточний ремонт вул. Мостова і розпочато поточний ремонт вул. Замкова. Про це повідомляє Дубенська міськрада.
3356

14 коментарів

Гість
11:48
А Дехтярчук, кого-чого керівник??? Гроьобаний совковий піар, мудак ваш мер і Дехтярчук
ВД
13:17
Не з тої сторони тротуар почали будувати. По іншу сторону вулиці і місця предостатньо і замість тих городів власників багатоповерхівок можна парк створити. І вигляд змінити на кращий. Та нажаль у нашої влади голова з дупи росте…
Анатолий
10:21
Спасибо за ремонт тротуаров. Город преображается на глазах. Прогулка пешком теперь только в радость. Много труда и денег вложено для этого. Но то, что эти шикарные дорожки теперь никто не подметает и они зарастают грязью и травой очень разочаровывает. В частности говорю о дорожке по ул. Семидубской. За 2 года ее ни разу никто не подмел. Края уже под слоем земли, мусора и поросли травой. Тоже самое можно сказать и об отремонтированной дороге у новой спортивной школы за 2 года ее никто ни разу не убрал, хоть рядом и 2 магазина и Новая почта. Печально.
wUmrLVWz
20:55
wUmrLVWz
20:55
wUmrLVWz
20:55
wUmrLVWz
20:55
wUmrLVWz
20:55
wUmrLVWz
20:56
wUmrLVWz
20:56
wUmrLVWz
20:57
wUmrLVWz
20:57
wUmrLVWz
20:56
wUmrLVWz
20:58
Завантаження...