У місті відзначили День матері
Із нагоди Дня матері у приміщенні міського клубу відбулося свято «Серце матері — невичерпне джерело доброти». Вихованці міського клубу та міського будинку культури, відвідувачі міської бібліотеки №1, працівники міського будинку культури підготували концертні виступи із піснями, віршами про маму. Діти подарували усім жінкам, які знаходились на святі, квіти. Не оминули увагою і бабусь, які також є берегинями домашнього затишку та сімейного тепла. На завершення для усіх юних учасників святкового концерту був підготовлений солодкий стіл. Про це повідомляє Дубенська міськрада.
Коментарі