Рок-фестиваль «Тарас Бульба» кардинально змінив програму

Рок-фестиваль «Тарас Бульба» кардинально змінив програму
13-15 липня на Рівненщині відбудеться потужна подія в українському культурному просторі – рок-фестиваль «Тарас Бульба»На три дні історичне Дубно перетвориться на центр нестримного драйвуЩоб потрапити на головну сцену фестивалю, між собою змагалися сотні металістів і рокерів з різних куточків України і не тільки. На гостей чекає більше 50 гуртів різножанрової направленості, серед яких – «Kozak System», Христина Соловій, «Cry Excess»«Тінь Сонця», Karna», «Morphine Suffering», «Фіолет».

«Цього року для організації фестивалю буде суттєва фінансова підтримка з обласного бюджету – 200 тисяч гривень. Крім того, місто Дубно виділить 300 тисяч. Також місцева влада допоможе в організаційних питаннях та в облаштуванні локацій», — зазначила заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко на засіданні оргкомітету фестивалю.

Як розповів директор рок-фестивалю Микола Арсенюк, цьогоріч «Тарас Бульба» кардинально змінив програму та розширив свої межі: «На території дійства працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна. Також будуть діяти дитяча галявина, ярмарок майстрів та інші локації. На найочікуванішу подію липня вже стартував продаж квитків. Їх можна придбати через офіційний сайт фестивалю. Якщо минулого року до нас приїхали близько 3,5 тисяч людей, то цього року ми очікуємо побачити вже до 5 тисяч гостей».

До організації відпочинку туристів долучається і Дубенський замок. Він продовжить свою роботу до 22 години, а також за окремим замовленням зможе провести нічну екскурсію.

Спробою поєднати та зміксувати сучасні креативні напрямки української культури стане літературна локація фестивалю «ЛІТ-side». Організатори прагнуть наблизити письменництво до нових сучасних напрямків літературного процесу. Для шанувальників рок-музики з інших міст буде організовано наметове містечко та паркінг. Працюватимуть душові кабіни та біотуалети. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Фотогалерея:
Рок-фестиваль «Тарас Бульба» кардинально змінив програму 0Рок-фестиваль «Тарас Бульба» кардинально змінив програму 1
1367

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...