Затверджено нові тарифи на проїзд в Дубні

Затверджено нові тарифи на проїзд в Дубні
Триває «гарячий» виконком Дубенської міської ради. Щойно встановили базовий тариф на проїзд у міському транспорті — 5 грн. Пенсіонери за віком — 3 грн. з 9.00 до 16.00, в інший час — 5 грн. Про дітей трохи посперечалися. Хоча декілька тижнів тому озвучували варіант, що для учнів лишать 2 грн., а місто компенсує 1 грн. перевізникам, проте сьогодні мер зазначив, що грошей для компенсації нема. Озвучували варіанти, щоб дорослим зробити 6 грн., а тоді дітям лишити 2 грн., також члени виконкому пропонували пенсіонерам зробити 4 грн., а дітям лишити 2 грн., адже в Дубні майже 7 тисяч офіційно працюючих пенсіонерів. Але в результаті за 2 грн. для дітей проголосувало лише 6 членів виконкому, тому діти їздитимуть по 3 грн., без часових обмежень. Окрім того, перевізники наголосили, щоб діти мали учнівські квитки. Але якщо з часом в міському бюджеті знайдуться гроші для компенсації 1 грн. для дітей, то вирішили, що питання вартості учнівського проїзду переглянуть. Нові тарифи починають діяти з 1 червня. Про це повідомила газета «Замок».
1309

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...