Зловмисники-одесити перебувають під вартою без права внесення застави

Зловмисники-одесити перебувають під вартою без права внесення застави
Уродженці та жителі Одеської області в ніч з 16.05.2018 на 17.05.2018 намагалися заволодіти грошовими коштами зі сховища банкомату, що розташований у Мирогощанському аграрному коледжі.

Так, молодики завчасно підготувавшись, оскільки придбали у ТЦ «Епіцентр» болгарку, диски до неї, металевий лом та монтировку, рукавички та ліхтарик, приїхали автомобілем, який зареєстрований у Болгарії, до навчального закладу. Після чого, проникнувши до приміщення, де знаходилось сховище банкомата, попередньо зв’язавши охоронця та вахтера, почали різати металеву стінку банкомата. Однак грошовими коштами зловмисники так і не заволоділи, оскільки були затримані працівниками поліції на місці вчинення злочину.

24-, 25- та 44-річним зловмисникам протягом 24 годин з моменту затримання повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.187 КК України. Дії кваліфікуються як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням у приміщення.

У суді Дубенською місцевою прокуратурою доведено можливість вчинити інші протиправні дії або ж переховуватись від органів слідства та суду, в результаті чого судом застосовано до трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Варто зауважити, що один із трьох підозрюваних був засуджених одним із місцевих судів Молдови до 16 років позбавлення волі та Московським районним судом до 5 років позбавлення волі. На разі, особи підозрюються у вчиненні особливо тяжкого злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Про це повідомив виконувач обов’язків керівника Дубенської місцевої прокуратур О. Стецюк.
948

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...