Чоловік напав на рідну тітку

Чоловік напав на рідну тітку

У страсний тиждень, при підготовці до Великодня, 70-річна жителька Дубенського району стала жертвою розбійного нападу, який вчинив її рідний племінник. Звільнившись взимку 2016 року з місць позбавлення волі 48-річний уродженець Волинської області почав жити у рідної тітки та хрещеної.


Протягом 2 років пенсіонерка не мала жодних претензій до племінника, останній допомагав по господарству, на городі. На початку квітня цього року потерпіла дала 200 гривень зловмиснику, щоб він поїхав до Луцька на кладовище до матері, проте чоловік потратив гроші на алкоголь. Прийшовши додому напідпитку, племінник приставив до горла тітки ніж з вимогою віддати гроші, заощаджені з пенсії. Отримавши відмову, чоловік зачинив бабусю у приміщенні, та проник у приміщення будинку, де заволодів 3000 гривень та мобільним телефоном.


За підтримання обвинувачення Дубенською місцевою прокуратурою, чоловіка, який попередньо відбував покарання у виді позбавлення волі, засуджено до 6 років позбавлення волі, за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.187 КК України. Санкція статті ж  передбачає покарання у виді позбавлення волі від 3 до 7 років. Про це повідомляє виконувач обов’язків керівника Дубенської місцевої прокуратури О. Стецюк.

1405

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...