У замку - нова виставка

У замку - нова виставка
У Дубенському замку презентували чергову художнью виставку «З Україною у серці» майстрів зі Львова Костянтина Малярчука (графіка) та Наталії Малярчук (петриківський розпис).
Костянтин Іванович – художник, архітектор, член Національної Спілки архітекторів України. Крім архітектурної діяльності займається графікою. В 2013 році виконав ілюстрації до роману В. Шкляра «Залишенець. Чорний ворон», а в 2016 році до збірки сонетів «Зів’яле листя» І. Франка.
Наталія Віталіївна – художниця, член Асоціації майстрів народного мистецтва України. З 2011 року мала 7 персональних виставок, і 3 спільних виставки із чоловіком. Разом з петриківськими майстрами брала участь у 5 виставках проекту «Петриківка — душа України» в Грузії та України (Канів, Київ, Львів, Чернігів).
Під час презентації своїми враженнями від виставки ділилися Надія Олександрівна Любецька – заступник директора ДІКЗ м. Дубна з наукової роботи та Тетяна Володимирівна Єфімчук – начальник відділу культури Дубенської міської ради. У захваті від картин були і місцеві поціновувачі мистецтва. З радістю оглядали полотна і висловлювали свої почуття також і відвідувачі заповідника. Про це повідомляє ДІКЗ.
Фотогалерея:
У замку - нова виставка 0У замку - нова виставка 1
1231

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...