Дубно на 13-му місці в обласному рейтингу

Дубно на 13-му місці в обласному рейтингу

Під час колегії Рівненської ОДА представили результати моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст, а також об'єднаних територіальних громад. Рівненщини за І півріччя 2018 року.


Так, лідерами загальнообласного рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку є місто Рівне, Костопільський і Сарненський райони.


Дубно посіло 13 місце, а Дубенський район посів загально 7 місце, за деякими показниками увійшовши до трійки кращих.


  


Загалом рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, спорту, охорони здоров’я тощо.


У свою чергу, 29 об’єднаних громад досліджувалися за фінансовою спроможністю. Цей аспект є найсуттєвішим, бо від нього залежить успішність ОТГ.


Зокрема, були опрацьовані такі показники: власні доходи на 1-го мешканця, рівень дотаційності бюджетів, капітальні видатки на 1-го мешканця та адмінапарат.


До лідерів серед цих показників увійшли відразу 3 громади з Дубенського району – це Привільненська, Смизька та Тараканівська ОТГ, які за різними показниками посіли другі та треті місця.


 


1125

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...