Ноу-хау в Тернополі

Ноу-хау в Тернополі

У центрі Тернополя біля пам'ятника Пушкіна з'явиться «сонячне дерево». Від нього тернополяни зможуть заряджати свої гаджети, – пише «Тернопіль житлово-комунальний».

Біля нього облаштують лавку та пристосування для зарядних пристроїв. Тернополяни там зможуть підзарядити мобільні телефони та інші портативні пристрої.

«Сонячне дерево», або «sun tree» встановлять у сквері В'ячеслава Чорновола. З'явиться таке ноу-хау напередодні «Днів сталої енергії», які будуть проходити в Тернополі цього тижня.

«Сонячні дерева» уже давно функціонують в багатьох європейських містах. Тернопіль стане першим містом в Україні, де з'явиться цей сучасний пристрій.

За інформацією: ternopil.te.ua/

1601

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...