Директор підприємства та ліквідатор майна акціонерного товариства вчинили кримінальні правопорушення

Директор підприємства та ліквідатор майна акціонерного товариства вчинили кримінальні правопорушення
Дубенська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 2 осіб – директора приватного підприємства та ліквідатора майна відкритого акціонерного товариства, які вчинили кримінальні правопорушення, що передбачені ст. 190, 191 КК України (шахрайство, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На підставі зібраних працівниками прокуратури та поліції доказів установлено, що вказані особи підписали акт здачі-приймання виконаних робіт, пов’язаних з архівуванням документації, які насправді виконувались іншими юридичними особами.

Такими діями завдано збитки відкритому акціонерному товариству на суму понад 120 тис. грн.
Відповідно до кримінального кодексу України покарання передбачено:

– за ст. 190 у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від 1 до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років;

– за ст. 191 у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Про це повідомляє Дубенська місцева прокуратура.
838

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...