ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги в м. Радивилів та смт Млинів.

Вимоги до претендентів:

— вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;

— вільне володіння українською мовою;

— доброчесність, толерантність;

— спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;

— аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;

— рівень досвідченого користувача персонального комп'ютера;

— стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 год. 00 хв. 4 травня 2016 року заповнити заявкуна веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 год. 00 хв. 16 травня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00 год.00 хв. 16 травня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв'ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв'ювання розпочнеться після 16 травня 2016 року. Для проходження інтерв'ю необхідно буде прибути до приміщення Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред'явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директором Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

За довідками звертатись: Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, м. Дубно, вул. Грушевського, 171 Б, (район «5-та школа», поруч міської поліклініки) або за телефонами: (03656)21005, (097)0094703, (095)9473495, (063)9658550 (пн.-пт. з 9.00 до 18.00).
1661

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...