Мирогоща відтепер теж стала об'єднаною громадою
Мирогощанська об'єднана громада прийняла остаточне рішення про об'єднання, і від цього моменту вважається – об'єднаною територіальною громадою.
Як повідомляє Офіс реформ у Рівненській області, до її складу увійшли дві сільські ради – Мирогощанська та Княгининська. Далі громада повідомляє Рівненську ОДА про своє рішення, і згодом чекають на призначення виборів центральною виборчою комісією.
Натомість Козинська та Смизька громади лише подали документи на розгляд Рівненської облдержадміністрації. У разі позитивного рішення, вони зможуть разом з іншими йти на вибори.
Коментарі