Мирогоща відтепер теж стала об'єднаною громадою

Мирогоща відтепер теж стала об'єднаною громадою

Мирогощанська об'єднана громада прийняла остаточне рішення про об'єднання, і від цього моменту вважається – об'єднаною територіальною громадою.

Як повідомляє Офіс реформ у Рівненській області, до її складу увійшли дві сільські ради – Мирогощанська та Княгининська. Далі громада повідомляє Рівненську ОДА про своє рішення, і згодом чекають на призначення виборів центральною виборчою комісією.

Натомість Козинська та Смизька громади лише подали документи на розгляд Рівненської облдержадміністрації. У разі позитивного рішення, вони зможуть разом з іншими йти на вибори.

1579

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...