Дідусь із Рачина віддав шахраям 50 тисяч гривень

Дідусь із Рачина віддав шахраям 50 тисяч гривень

Поліцейські розшукують двох жінок, які учора, 27 грудня, близько 16 години шахрайським способом виманили у 80-річного жителя села Рачин 50 тисяч гривень.


До будинку пенсіонера, який живе сам, прийшли дві жінки та запропонували старенькому вилікувати усі його хвороби, на що той відразу погодився. Під час проведення «ритуалу» незнайомки попросили принести усі гроші. Потерпілий не вагаючись дістав у спальні з-під подушки 50 тисяч своїх заощаджень, замотаних у хустину та поклав на стіл. Після цього, одна з жінок повела пенсіонера в іншу кімнату до ікони помолитися, а інша — забрала з пакунку усі гроші, а замість них поклала газету.


Коли незнайомки залишили помешкання, чоловік вирішив перевірити наявність грошей. Не виявивши купюр, пенсіонер одразу повідомив до поліції.


У ході розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські розшукують двох жінок. 


На вигляд їм 30-40 років, зріст близько 160-165 см, повної тілобудови, смугляві. Зловмисниці ймовірно пересувалися на автомобілі «ВАЗ-2110» сірого кольору. Громадян, які володіють будь-якою інформацією про можливе місце перебування цих осіб або транспортного засобу, просимо повідомляти за номером 102. Анонімність гарантується. Відділ комунікації поліції Рівненської області.

796

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...