Туристи–лижники Дубенщини стали чемпіонами на Волині

Туристи–лижники Дубенщини стали чемпіонами на Волині

З 22 по 23 січня в селі Гаразджа Луцького району, на туристській базі «табір Сонячний», відбувся VІІІ відкритий Чемпіонат Волинської області серед юнаків з лижного туризму, організований Центром туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.


У відкритому Чемпіонаті взяли участь команди з Волинської та Рівненської областей. Разом з волинськими спортсменами, змагалися і дубенські туристи-лижники, вихованці комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» – учні Стовпецької ЗОШ І-ІІІ ступенів: Кот Юрій, Чернишевський Богдан, Грондус Андрій, Карпюк Василь, Жаборецький Андрій, Свінтозельський Костянтин, Хмара Діана, Панасюк Іванна, Жаборецька Олена, Бондарчук Анна, Новак Юлія, Мелещук Вікторія, Карпюк Юлія та студентка Кременецького лісотехнічного коледжу Ільчук Ірина, які представляли команду комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» та дві команди комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів».


Згідно з програмою Чемпіонату, змагання проходили на двох дистанціях, а саме: особисто-командні змагання на дистанції «Лижний маршрут» та командна «Смуга перешкод». «Лижний маршрут» проходив 3 км лісовим масивом с. Гаразджа – орієнтуючись по карті потрібно було показати свої вміння і навички у проходженні різних технічних та лижних етапів. На дистанції командна «Смуга перешкод» спортсмени-лижники продемонстрували злагоджені тактичні, технічні, спортивні навички та дії.


У ході змагань Грондус Андрій завоював ІІІ місце в особисто-командних змаганнях на дистанції «Лижний маршрут» серед юнаків, серед дівчат Хмара Діана – ІІ місце та Ільчук Ірина – виборола «золото».


За результатами дводенної боротьби, дубенська команда КЗ «Дубенська райСЮТур — 2» у складі: Свінтозельського Костянтина (капітан команди), Бондарчук Анни, Новак Юлії, Карпюк Юлії та Мелещук Вікторії виборола шосте загальнокомандне місце, команда КЗ «Дубенська райСЮТур» у складі: Карпюка Василя (капітан команди), Жаборецького Андрія, Жаборецької Олени, Хмари Діани та Панасюк Іванни завоювала бронзові нагороди. В ході напруженої боротьби наших спортсменів: Кот Юрія (капітан команди) Чернишевського Богдана, Грондуса Андрія та Ільчук Ірини, які виступали в складі команди КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» та команди Боратинської ОТГ Луцького району, перемогу і почесне золото Чемпіонату вибороли спортсмени з Дубенщини.


Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та кубками управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.


Участь дітей з Дубенщини у даних змаганнях стала можлива, завдяки співпраці та наданий автобус для перевезення комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради. Адміністрація комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» дякує за підтримку та надіється на подальшу спільну роботу в галузі розвитку дитячого лижного туризму.


Команди туристів-лижників виступали під керівництвом тренера – директора комунального закладу «Дубенська районна станція юних туристів» Дубенської районної ради Кравця Ігоря Васильовича та керівника гуртків-методиста Кравець Наталії Володимирівни.


Участь у восьмому відкритому Чемпіонаті Волинської області серед юнаків з лижного туризму – це черговий етап підготовки спортсменів до Всеукраїнських змагань з лижного туризму, тому в подальшому бажаємо туристам-лижникам Дубенщини лише перемог. Про це повідомляє методист райСЮТур  Галина Ковальчук. 

791

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...