Дубенчанин - серед переможців змагання з важкої атлетики

Дубенчанин - серед переможців змагання з важкої атлетики
У м. Костополі нещодавно відбулися змагання з важкої атлетики спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області. Їх організували і провели управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, федерація важкої атлетики Рівненщини, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Змагання проводилися з метою популяризації важкої атлетики, пропаганди фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я ветеранів та залучення їх до активного способу життя, а також відбору учасників та формування команди для участі у VIII літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки у 2019 році. Змагання ветеранів проходили в рамках чемпіонату Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.

Переможцем серед чоловіків у віковій групі 40-49 років став дубенчанин Сергій Пашко з результатом у поштовху 106 кг, ривку 86 кг та у сумі двоборства 192 кг. 
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх». Відділення НОК України в Рівненській області вручило ветеранам призи.
868

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...