Американці допомагають дітям Дубенщини вивчати англійську мову

Американці допомагають дітям Дубенщини вивчати англійську мову

Уже кілька років триває співпраця між Вербською ЗОШ І-ІІІ ступенів та волонтерами Сполучених Штатів Америки. От і цьогоріч волонтери знову завітали до Вербської школи, аби допомогти дітям у вивчені англійської мови.


Днями волонтери зустрілися із районною владою та обговорили подальшу співпрацю в розвитку та удосконаленню компетентностей учителів англійської мови відділу освіти Дубенської райдержадміністрації та залучення волонтерів до роботи у літніх мовних таборах на базі загальноосвітніх закладів освіти Дубенського району.


Цього ж дня вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу освіти райдержадміністрації удосконалювати свою професійну майстерність з волонтерами Яною Крівоконь, Ольгою Дячкіною (місто Ірі, штат Пенсільванія) та Джозефом Резніковим (Сент Луїз, штат Місурі) зі Сполучених Штатів Америки.


Зустріч, мета якої — сприяння розвитку та удосконаленню мовної, комунікативної, методичної, соціокультурної компетентностей учителів англійської мови, організована у тісній співпраці та взаємодії районним методичним кабінетом і колективом Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Каміла Котвінська).


Кожен із її учасників у ході інтерактивної взаємодії з носіями англійської мови, отримав можливість удосконалити вміння та власну готовність здійснювати спілкування, вести бесіду, збагатився ефективними методичними прийомами та техніками. Так пані Яна ознайомила з сучасними підходами щодо вивчення фонетики без використання транскрипції. Разом із колегами Ольгою та Джозефом ділилась цікавими ідеями вивчення іншомовної лексики шляхом розучування пісень, участі у сюжетно-рольових іграх, інсценівках, проведення Creative listening (креативного аудіювання). Про це повідомляє Дубенська РДА.

802

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...